KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14912090
nr 1491 2090
Akvarell
Signerad Huss, 1930, Sofiakyrkan från Nytorget, 25x21 cm, yttermått inklusive ram: 36x32, akvarell
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:38:56
26/9 18:33:56
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm